Zestaw słuchawkowy Vibe-Tribe Shiver Bluetooth 4.0, obsługa 2 urządzeń jednocześnie - Złoty

Vibe-Tribe Shiver - Zestaw słuchawkowy Bluetooth 4.0, obsługa 2 urządzeń jednocześnie - Złoty

Zestaw słuchawkowy Vibe-Tribe Shiver to elegancja i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem, które zadowoli nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Dzięki unikalnej kombinacji przydatnych funkcji oraz najwyższym poziomie komfortu i niezawodności, Shiver pozwala wykorzystywać Twoje urządzenia Bluetooth w każdej sytuacji. Zestaw pozwala bezproblemowo odbierać połączenia przychodzące bez dotykania smartfona, bez uciążliwych kabli, które często się plączą czy nerwowego szukania pokrętła do regulacji głośności, gdy muzyka staje się za głośna. Shiver pozwala za jednym razem cieszyć się płynącą ze słuchawki muzyką i odbieraniem połączń głosowych.
Dzięki unikalnemu trybowi "Deep Stand-By" bateria przechodzi w stan czuwania nawet do 100 dni, gdy Shiver jest podłączony do stacji dokującej. Czas rozmów wynosi nawet 7 godzin, a aż 200 godzin tryb gotowości. Aby sprawdzić aktualny poziom naładowania baterii wystarczy spojrzeć na pasek stanu iPhona, a gdy bateria jest na wyczerpaniu usłyszysz w słuchawce odpowiednie powiadomienie.
Konstruując zestaw słuchawkowy pomyślano również o czystości głosu, redukcji szumów z otoczenia oraz o podwójnym mikrofonie, co pozwala na spokojną i wyraźną rozmowę nawet w bardzo głośnych miejscach. Powyższe udogodnienia przydadzą się na pewno podczas sterowania głosem i automatycznych odpowiedziach, które będą informowały użytkownika o statusie, parowaniu urządzeń, stanu baterii, ponownego wybierania numeru itp. - oczywiście bezpośrednio kierowanych do Twojego ucha.

Kolejną użyteczną funkcją jest możliwość parowania dwóch różnych urządzeń Bluetooth w tym samym czasie, co pozwala na jednoczesne słuchanie muzyki ze smartfona czy komputera i odbierania połączeń klikając odpowiedni przycisk na słuchawce.
Vibe-Tribe Shiver jest jednym z najmniejszych i najlżejszych zestawów słuchawkowych w historii, waży zaledwie 8 gramów. Jest tak komfortowy, że można zapomnieć, że się go w ogóle nosi, a duży wybór wkładek i zaczepów na ucho zapewni najlepsze dopasowanie.
Shiver jest kompatybilny z: iPhone, iPod, iPad, Galaxy, inne urządzenia Android, odtwarzacze MP3, MAC, laptopy oraz inne źródła dźwięku, które mają połączenie audio Bluetooth.
W zestawie: słuchawka Shiver, ładowarka samochodowa, przewód do ładowarki, stacja dokująca, uchwyt do mocowania w samochodzie.
Specyfikacja:
· Jednoczesne oraz łatwe parowanie dwóch urządzeń z zestawem słuchawkowym
· Stacja dokująca z solidnym zaczepem na deskę rozdzielczą czy kratkę nawiewu w samochodzie
· Naciśnij i mów
· Komunikaty głosowe
· Ekstremalna redukcja szumów z otoczenia
· Ikonka kontroli ładowania w urządzeniach z systemem iOS
· Protokoły Bluetooth: V 4.0 z Profilem Zaawansowanej Dystrybucji Audio (A2DP) 1.2, Profil "Wolne Ręce" (HFP) 1.6, Maksymalny zasięg 10 metrów
· Bateria Litowo-jonowa: 7h rozmów / 200h trybu gotowości / 100 dni głębokiego czasu czuwania
· Kompatybilność z dowolnym urządzeniem obsługującym technologię Bluetooth

Kolor: Złoty

Zasięg: 10m, Bluetooth 4.0, Wbudowana bateria, Waga: 8gram

Gwarancja: 24 m-ce